фото ТСН

Путін засекретив дані про втрати російської армії в мирний час (документ)

  Дані про втрати російської армії в мирний час відтепер – державна таємниця. Відповідний указ підписав президент Росії Володимир Путін.

  Дотепер такими були лише відомості про втрати під час військових дій. Зазначимо, що Росія офіційно не визнає своєї участі в бойових діях на Сході України попри масив фактів, що доводять присутність російських військ на Донбасі.

  Так, нагадаємо, нещодавно українські бійці схопили в Луганській області двох російських спецслужбовців. Їх затримали неподалік міста Щастя. Нині ГРУшники перебувають в Україні під арештом. Крім того, у середині травня цього року було виявлено три свіжі могили тамбовських спецпризначенців, які брали участь у боях на Сході України. 

  Нагадаємо, група американських аналітиків "Атлантична рада" випустила звіт під назвою "Ховаючись на видноті: війна Путіна в Україні" щодо російської агресії в Донбасі. "Цей звіт надає неспростовні докази безпосередньої участі російських військових у Східній Україні", - наголошується в документі, серед авторів якого Джон Гербст, колишній посол США в Києві.

  Официальный интернет-портал правовой информации

  Официальный интернет-портал правовой информации

  Официальный интернет-портал правовой информации

  Официальный интернет-портал правовой информации

  Попередній матеріал
  У США оприлюднили аналітичний звіт "Ховаючись на видноті: війна Путіна в Україні"
  Наступний матеріал
  Захист Кернеса вимагає відведення прокурора