topnews24.ru

Путін почав мобілізовувати переселенців з Донбасу до своєї армії

  Офіційні особи РФ уперше офіційно підтвердили залучення вимушених переселенців з Донбасу до служби у війську агресора.

  У військовому комісаріаті Самарської області РФ призвали на військову службу уродженця Слов'янська Донецької області Дмитра Головіна. Про це відзвітувала прес-служба Центрального військового округу Росії, передає Inforesist.

  "Військовий комісаріат Самарської області закликав на військову службу уродженця міста Слов'янська Дмитро Головіна. Він отримав російське громадянство і виявив бажання служити в армії. Він буде служити в одному з мотострілкових з'єднань Сухопутних військ", – таку версію повідомили в ЦВО Росії. Як зазначається, Головін перетнув з родиною російсько-український кордон в 2014 році після початку бойових дій на південному сході України.

  У Inforesist зазначили, що 26 січня президент РФ Володимир Путін запропонував збільшити для громадян України призовного віку термін перебування в Росії, щоб вони могли ухилятися від мобілізації в своїй країні. "Багато людей вже ухиляються від мобілізації, намагаються до нас переїхати, пересидіти тут час", – упевнений Путін. Услід за кремлівським верховодою глава Федеральної міграційної служби РФ Костянтин Ромодановський заявив, що в Росії від призову ховаються понад півмільйона громадян України.

  12 травня на презентації доповіді "Путін.Война" про російське вторгнення в Україну співавтор доповіді, російський опозиціонер Ілля Яшин повідомив, що всі ключові військові "успіхи проросійських бойовиків" на Донбасі були досягнуті шляхом прямого вторгнення частин російської армії.

  Попередній матеріал
  На Луганщині посилилися обстріли: поранено двох військових
  Наступний матеріал
  Міліція запобігла жорсткому конфлікту між уболівальниками "Дніпра" й "Наполі"

  140 бійців із Вінниччини вирушили до зони АТО

  В уряді планують витратити понад 4 млрд грн на зведення захисних споруд на кордоні з РФ

  Уночі бойовики інтенсивно обстрілювали позиції армійців і населені пункти - Матюхін

  Держприкордонслужба: Україні непідконтрольні понад 400 км держкордону з Росією