Єнс Столтенберг 5.ua

Путін підтвердив військову присутність в Україні, чим ще раз підкреслив відповідальність Москви за виконання Мінських домовленостей - Столтенберг

  Підтвердження президентом Росії Володимиром Путіним військової присутності в Україні ще раз підкреслює  відповідальність Москви за виконання Мінських угод.

  Про це напередодні у Брюсселі заявив генсек НАТО Єнс Столтенберг.

  "Ми рішуче підтримуємо Мінські угоди для врегулювання ситуації на Сході України. Ми бачили певний прогрес останніми місяцями, однак нещодавно обстріли знову поновилися. Існує реальний ризик відновлення бойових дій. Ми заявляли і заявлятимемо, що російські війська присутні на території України. Ми спираємося на наші власні розвідувальні дані, відкриті джерела, повідомлення у ЗМІ. Та й сам президент Путін підтвердив це на сьогоднішній (17 грудня - 5.ua) прес-конференції в Москві", - заявив генсек Північноатлантичного альянсу.

  Нагадаємо, у четвер, 17 грудня, російський президент Володимир Путін під час підсумкової річної прес-конференції заявив, що в терористичних угрупування "ДНР" та "ЛНР" є російські військові. Президент України вже відреагував на заяву кремлівського чільника. 

  Попередній матеріал
  Кремль готовий здати Асада – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Радбез ООН ухвалив резолюцію щодо санкцій проти "Ісламської держави"