dpsu.gov.ua

Прикордонники затримали вантаж тютюнового паперу для для терористів

  На Донеччині прикордонники, що несуть службу в смузі безпеки вздовж лінії бойових зіткнень, затримали вантажівку, яка намагалася проїхати на окуповану терористами територію поза контрольними пунктами в'їзду/виїзду.

  Як повідомляє прес-центр Державної прикордонної служби України, вантажний автомобіль "Рено" перевозив ободковий папір для виготовлення цигарок.

  "Під час детального уточнення обставин було встановлено, що товар призначався для ДП "Тютюнова компанія "Хамадей", яка продовжує діяти на окупованій території в місті Донецьк. Діяльність даної компанії була зупинена наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України ще у січні нинішнього року, однак компанія продовжує працювати та випускати тютюнові вироби, які незаконним шляхом намагається реалізовувати і поза межами окупованої території", - зазначили у відомстві.

  Крім того, як виявилось, ободковий папір для фабрики, яка наразі контролюється терористами, виготовлений ТОВ "Львівський друкар", про що свідчать товаросупровідні документи, які були у водія.

  У прес-службі прикордонного відомства також зазначають, що торгові марки цигарок "Хортиця" та "Біле сонце", для яких друкарня Львова виготовила папір, компанія "Хамадей" зареєструвала в Росії.

  Наразі автомобіль затримано. Подальшою долею вантажу опікуватимуться співробітники фіскальної служби.

  Попередній матеріал
  Сьогодні Тристороння контактна група обговорить питання припинення вогню і обміну полоненими
  Наступний матеріал
  НБУ зміцнив курс гривні до долара ще на 63 копійки

  Британія закликала Україну забезпечити доступ гумвантажів на непідконтрольні райони Донбасу - посол

  Ешелон, який прибув під Дебальцеве, імовірно, перевозив дуже секретний вантаж – Галушко

  У Макіївці військова вантажівка з бойовиками зіткнулась з маршруткою

  На Вінничині внаслідок зіткення вантажівок стався витік карбамідо-аміачної суміші