прикордонники
5.ua

Прикордонники затримали понад 50 вантажівок, що контрабандою перевозили товари широкого вжитку

  Понад 50 вантажівок, що контрабандою перевозили товари широкого вжитку, затримали на Донеччині. За повідомленням Держприкордонслужби, порушники хотіли незаконно перевезти вантаж на підконтрольну бойовикам територію.

  39 автомобілів намагалися перетнути лінію зіткнення через шахту Родіна. Ще 13 автівок зупинили у напрямку населених пунктів Краматорськ та Велика Новосілка. Частину машин відправили на додаткову перевірку, решту - охороняють прикордонники.

  Нагадаємо, напередодні охоронці рубежів затримали на Луганщині понад 170 автівок, які контрабандою перевозили харчі та товари повсякденного вжитку. Фури та мікроавтобуси зупинили неподалік Золотого, що у Попаснянському районі. Товари зловмисники мали намір доправити на тимчасово окуповану бойовиками територію.

  Також зазначимо, що 29 квітня на Донеччині прикордонники, що несуть службу в смузі безпеки вздовж лінії бойових зіткнень, затримали вантажівку, яка намагалася проїхати на окуповану терористами територію поза контрольними пунктами в'їзду/виїзду. За інформацією Держприкордонслужби, вантажний автомобіль "Рено" перевозив ободковий папір для виготовлення цигарок.

  Попередній матеріал
  9 травня Держприкордонслужба зафіксувала на кордоні 8 гелікоптерів РФ
  Наступний матеріал
  РФ просить Україну забезпечити безперешкодне доправлення 26-го "гумконвою" на Донбас

  На Луганщині прикордонники затримали понад 170 автівок, які контрабандою перевозили продукти

  Прикордонники затримали вантаж тютюнового паперу для для терористів

  У зоні АТО прикордонники затримали 18 автомобілів і 180 вагонів з вантажами

  Бійці АТО затримали 5 вантажівок, що незаконно перевозили товари до так званої "ЛНР"