Фото dpsu.gov.ua

Прикордонники затримали кур'єрів, що везли майже 2 млн грн сепаратистам

  15 квітня в залізничному пункті контролю "Мелітополь" співробітники Держприкордонслужби України виявили кур’єрів, які везли 1,8 мільйона гривень для проплати антиукраїнських мітингів у східних регіонах України.

  Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

  Хлопець та троє дівчат віком від 25 до 30 років прямували на материкову Україну поїздом "Сімферополь – Дніпропетровськ". Всі вони виявилися громадянами України, жителями АР Крим.

  Під час паспортного контролю дані пасажири поводили себе досить зухвало та заявили, що прямують "на свадьбу в Хохляндию". Проте у ході подальшої перевірки почали плутатися у відповідях.

  Зважаючи на те, що на межі з Кримом проводиться перевірка осіб, які намагаються потрапити в інші регіони України для підбурення населення маючи при собі дійсні паспорти громадян України, було прийнято рішення провести ретельний огляд подорожуючих. Як результат, у кожного з них виявили значні суми коштів, загалом 1,8 мільйона гривень.

  З попередніх пояснень, вони були кур’єрами та мали доправити гроші для проплати антиукраїнських мітингів у східних регіонах України.

  Наразі їх передали співробітникам СБУ для з'ясування інших обставин.

  Попередній матеріал
  Найбільш лояльні та найбільш непривітні у візових питаннях європейські держави
  Наступний матеріал
  Після столичних виборів одразу скличуть і сесію Київради - Бондаренко