pravda.com.ua

Прикордонники залишили Свердловськ без бою - журналіст

  Українські прикордонники пішли із прикордонної служби, що розташована у Свердловську. Про це на своїй сторініц у Facebook написав журналіст Роман Бочкала, пише


  "Без бою. Українські прикордонники пішли зі Свердловська. Колона рухається убік Харкова. У цей момент стоять біля Краснодона на блокпосту", - повідомив він.

  "Залишаючи свою базу у Свердловську, прикордонники залишили на радість сепаратистам цілий арсенал зброї. Напевно, на кордоні воно б знадобилося", - додав журналіст.

  Також він припустив, що причиною того, що прикордонники пішли без бою, могло стати те, що днями "так званий бойовий підрозділ із цієї частини відправився у Дьяково на посилення, де теж сепаратисти блокували місцевий прикордонзагін".

  "Тобто таким чином, на ранок сьогодні Свердловський прикордонзагін виявився оголеним. По суті, там лишилися штабісти. Це може пояснити, що загін пішов. Але в них був час зібратися, а вони залишили досить багато озброєння", - зазначив Бочкало.

  Водночас газета "Восточный экспресс" наводить слова заступника начальника відділу прикордонної служби Олександра Коваленка, за словами якого частина була заблокована.

  "Нас заблокували... Як представилися – це козацька сотня... Вели переговори, але прізвища переговорників не знаємо. Ми зібралися й виїхали із прикордонного відділу. Хто й що там зараз, не знаю. Може, і зайняли наш відділ. Ми зібралися й усе вивезли", - заявив він.

  Водночас, Держприкордонслужба заявила, що було прийнято рішення передислокувати низку прикордонних відділів, що на кордоні з Росією, ближче до лінії кордону для посилення контролю.
  Попередній матеріал
  Турчинов оголосив початок перекриття кордону з Росією
  Наступний матеріал
  Терористи взяли в полон заступника прокурора у Слов'янську