5.ua

Прикордонники зафіксували облаштування сепаратистами нових блокпостів на Донеччині

  Державна прикордонна служба України (ДПСУ) інформує про спробу встановити незаконний блок-пост озброєними бойовиками. Інформацію про це відомство розповсюдило 20 травня.


  Як зазначили у ДПСУ,  близько 14 години прикордонним нарядом від відділу прикордонної служби "Дмитрівка" Донецького загону (наряд - 5 осіб), який здійснював патрулювання, поблизу населеного пункту Кожевня (8 км від лінії державного кордону) було виявлено 2 вантажні автомобілі, завантажені бетонними блоками та автокран, що встановлював ці блоки на дорозі.

  "Поряд з автомобілями перебувало кілька десятків озброєних осіб. При спробі прикордонників наблизитися до місця зупинки транспорту, невідомі здійснили попереджувальні постріли вгору. Вимоги прикордонного наряду щодо припинення встановлення блоків озброєними особами були проігноровані", - заявили у прикордонному відомстві.

  Про цю ситуацію проінформовано взаємодіючі підрозділи МВС та СБУ. Наразі відомо ще про кілька десятків озброєних невідомих осіб які прибули, швидше за все, з Луганської області та облаштовують блокпости на під’їздах до населеного пункту Дмитрівка.
  Попередній матеріал
  Столичні зоозахисники знову намагаються зупинити будівництво океанаріуму
  Наступний матеріал
  Підсумок дня на Сході - Донбас почав опиратись терористам