5.ua

Прикордонники відбили напад бойовиків на Луганщині

  Державна прикордонна служба України прокоментувала напад озброєних бойовиків на прикордонну заставу на Луганщині, під час якого між нападниками та прикордонниками відбулась стрілянина.


  Як повідомляють у ДПСУ, близько 18 години 8 травня до пункту пропуску "Ізваріне", що на Луганщині, нібито, для оформлення на виїзд з України прибуло два мікроавтобуси з пасажирами.

  "Під час оформлення талонів на в’їзд до пункту пропуску з автомобілів раптово вискочило біля 40 озброєних чоловіків, розсередилися по периметру пункту пропуску в готовності застосовувати зброю. Невідомі висунули вимогу до прикордонників скласти зброю та здатися, інакше вони за 30 секунд відкриють вогонь. Прикордонники відмовилися та зайняли вогневі позиції. За 30 секунд невідомі почали закидати пункт пропуску пляшками із запалювальною сумішшю. Правоохоронці відкрили вогонь. У пункті пропуску виникла пожежа. Нападники, побачивши вогонь, сіли в автомобілі та зникли на території України", - повідомили у прес-службі Держприкордонслужбі.

  Також повідомляється, що на цей час пожежу на території пункту пропуску вже ліквідовано. Роботу пункту пропуску тимчасово призупинено.
  Попередній матеріал
  Збірна України по футболу у світовому рейтингу зараз на 17-му місці
  Наступний матеріал
  США нададуть додаткову фінансову допомогу Україні на $ 250 млн