5.ua

Прикордонники суворо попередили, щодо провокацій на східному кордоні України

  Державна прикордонна служба України застерігає сепаратистів від протиправних дій поблизу державного кордону, оскільки ці дії можуть мати сумні наслідки для порушників. Відповідна заява розповсюджена 8 квітня прес-службою ДПСУ.

  "У засобах масової інформації та соціальних мережах продовжується поширення закликів щодо подальших антиурядових протестних заходів в Україні та розповсюджуються плани дій для учасників сепаратистських акцій. З-поміж іншого вони передбачають блокування та захоплення пунктів пропуску на кордоні з Росією, проведення "українсько-російського братання" на державному кордоні, активізацію протестного руху серед мешканців прикордонних населених пунктів, руйнування інформаційних покажчиків на українсько-російському кордоні та багато інших заходів.", - підкреслено в повідомленні ДПС України.

  У зв’язку з викладеним Державна прикордонна служба ще раз закликає громадян України та жителів прикордоння не брати участь у відверто провокативних заходах і наголошує, що державний кордон охороняється посилено і прикордонне відомство діятиме усіма можливими способами за для забезпечення безперебійної роботи пунктів пропуску та забезпечення законності на державному кордоні.

  "Державна прикордонна служба готова діяти, своєчасно реагувати на обстановку і у повному обсязі виконуватиме поставлені завдання", - попередили потенційних порушників порядку в ДПСУ.

  Попередній матеріал
  Глава МВС Аваков зустрівся із представниками НАТО в Україні
  Наступний матеріал
  Луганські сепаратисти відпустили 51 заручника