прикордонник_АТО
5.ua

Прикордонники розкрили схему незаконного постачання закордонного м'яса на окуповані території

  Оперативні підрозділи Держприкордонслужби України викрили схему незаконних поставок м'ясної продукції іноземного виробництва на тимчасово неконтрольовану територію Донецької та Луганської областей.

  "Прикордонники встановили, що спочатку м’ясо завозили в Україну з Угорщини та Бразилії через пункти пропуску західного регіону та морські торгівельні порти. Після розмитнення ту саму продукцію експортували вже як продукцію українського походження на адреси підприємств Росії через пункти пропуску в Сумській області. Далі за формальними причинами російські контролюючі органи відмовляли у ввезенні цієї продукції та повертали її до Луганської та Донецької областей через пункти пропуску, які не контролюються українською владою", - йдеться в повідомленні Держприкордонслужби.

  Так, зазначають у відомстві, в пункті пропуску "Бачівськ" прикордонники затримали чотири автівки з такою продукцією. Одразу після викриття цього каналу та затримання вантажівок російські контролюючі органи заявили, що вони припиняють пропуск м’ясопродукції начебто у зв’язку з закінченням ліцензії фірм, що її перевозили. Співробітники Держприкордонслужби поінформували прокуратуру та СБУ щодо можливої участі у протиправній схемі митників та інших контролюючих органів.

  Попередній матеріал
  Ізраїль відповів ударом по позиціях бойовиків на ракетні обстріли з сектору Газа
  Наступний матеріал
  У Німеччині від удару блискавки на рок-фестивалі постраждали понад 30 осіб