dpsu.gov.ua

Прикордонники почали випробувати експериментальний броньований автомобіль "Козак 2"

  За результатами випробування керівництво Держприкордонслужби ухвалить рішення щодо взяття на озброєння цього транспортного засобу.

  20 липня Державна прикордонна служба України розпочала випробовування експериментального зразку українського броньованого автомобіля "Козак 2". Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

  "Оскільки прикордонне відомство планує закупку броньованих транспортних засобів "Козак 2", за умовами договору автомобіль пройде випробування в зоні проведення антитерористичної операції", - йдеться в повідомленні.

  Як зазначили в ДПСУ, використання "Козак 2" у бойових умовах дозволить зробити всі необхідні висновки щодо відповідності тактико-технічних характеристик до реалій сьогодення. Військовослужбовці прикордонного відомства будуть використовувати цей транспортний засіб на передовій під час виконання бойових завдань, що дозволить зробити належну оцінку та в разі необхідності надати інженерам фірми розробника пропозиції щодо його вдосконалення.

  "За результатами випробування броньованого автомобіля керівництвом Держприкордонслужби буде прийнято рішення щодо взяття на озброєння даного транспортного засобу", - інформують у прес-службі.

  Попередній матеріал
  Останні заяви Захарченка свідчать про наміри Росії зірвати Мінські домовленості – Турчинов
  Наступний матеріал
  Під Маріуполем проводяться навчання ЗСУ з використанням важкої артилерії