Фото ДПСУ

Прикордонники фіксують постійні конфлікти між угрупуваннями російських бойовиків на Донбасі

  Підрозділи Держприкордонслужби України (ДПСУ) продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону та лінії розмежування між силами АТО та бойовиками  в умовах напруженої обстановки.

  Про це у ДПСУ повідомили 20 листопада.

  Як стало відомо, бойових зіткнень між прикордонниками та терористами не відбувалося, порушення повітряного простору України та використання бойовиками БПЛА не зафіксовано. Проте протягом доби відмічалося незначне збільшення вогневого протистояння з незаконними збройними формуваннями та подальше перегрупування російських військ та бойовиків на окремих напрямах.

  "Водночас відмічається загострення конфліктів між різними терористичними угрупованнями у районах підконтрольних незаконним збройним формуванням. Так, в районі н.п Саханка (Донецька обл.) відбулося збройне протистояння між бойовиками, після чого певна їх кількість відійшла в напрямку н.п. Безіменне", - повідомили у прикордонному відомстві.

  Також спостерігається збільшення чисельності угруповання найманців у районі н.п. Новоазовськ Донецької області, а на блокпостах, підконтрольних терористам в Луганській області, проводяться інтенсивні опитування щодо наявності техніки, озброєння та особового складу ЗС України поблизу н.п. Станично-Луганське.

  Нагадаємо, минулої доби сили АТО спорудили новий блокпост на Луганщині. Також раніше повідомлялось, що на Чернігівщині планують відновити роботу військового аеродрому.
  Попередній матеріал
  Порошенко наголосив на важливості виконання мінських домовленостей
  Наступний матеріал
  Росія заявила, що готує восьмий "гумконвой" для Донбасу