5.ua

Прифронтовий Маріуполь живе майже звичним життям - репортаж

  На дорогах, що ведуть у бік Маріуполя, встановили комендантську годину. З 20 години вечора до шостої ранку заборонено пересування транспорту територіями Новоазовського та Тельманівського районів. Попри запроваджені обмеження, Маріуполь живе звичним життям.


  Працюють транспорт, магазини, школи та об'єкти комунального господарства.

  Через запроваджені обмеження, до міста потрапити досить складно. Тих, хто не має маріупольської прописки чи документів, що підтверджують необхідність поїздки – взагалі не пропускають. А з 20 години вечора до 6 ранку з боку Тельманівського та Новоазовського районів в'їзд заборонений для всіх. На блокпостах посилена охорона.

  У прес-службі Національної гвардії України пояснили: "Якщо є родичі чи відрядження, то можна в’їхати. Якщо немає документів і прописки, то маємо право обмежувати. Місцеві з розумінням ставляться. Вони дивляться новини і розуміють, що ситуація залежить від того, наскільки ми її контролюємо".

  Обмеження стосуються і таксистів: їм заборонено користуватися раціями. Про своє хобі на деякий час доведеться забути також місцевим мисливцям та рибалкам. Це роблять з метою обмежити свободу пересування ворожих диверсантів та коректувальників вогню.

  Військовики кажуть: запроваджені обмеження дуже їм допомагають, адже через бойовиків, які маскуються під мирних мешканців, вже було чимало втрат.

  Місцеві мешканці, попри небезпеку, зберігають спокій і сподіваються: в разі нападу на місто, українська армія зможе їх захистити.

  Та попри всі заходи безпеки, небезпека наступу сепаратистів на Маріуполь зберігається. Тому багато містян про всяк випадок тримають повними бензобаки своїх автомобілів.

  Попередній матеріал
  У вантажівках "гумконвою" в Росію вивезли тіла загиблих на Донбасі російських солдатів - Лисенко
  Наступний матеріал
  Порошенко виступить перед американським Конгресом