YouTube

При обміні полоненими СБУ намагається не звільняти терористів, у яких на руках кров - Лубківський

У процесі обміну полоненими українська сторона намагається не звільняти терористів, у яких на руках кров, але іноді доводиться поступатися задля звільнення з полону українських військових.

Про таке в ефірі "5 каналу" заявив радник голови СБУ Маркіян Лубківський. 

"Ми в надзвичайно складній і непростій ситуації. Справа в тому, що не ми диктуємо того, кого віддавати – вони просять в нас. В результаті останньої передачі, вона була десь пропорційна, але на нашу користь, ми забрали 139 наших бійців, разом з цим віддали 52, які проходили по кримінальних провадженнях у нас. Ми намагаємось не віддавати тих, у яких на руках кров – це ключовий принцип, якого ми намагаємося дотримуватись", - заявив Лубківський.

"Але з іншого боку ми розуміємо біль і жаль родин, матерів з якими ми спілкуємось кожного дня, які просять і благають нас, щоб ми зробили все для того, щоб повернути їхніх найближчих. І в цьому є велика проблема. Ми притримуємось, більше, моральної, гуманної, людської сторони і розуміємо, що злочинці проти нас діють зовсім не людськими і злочинними методами", - додав він.

 

Попередній матеріал
Павло Клімкін зустрівся з Пан Гі Муном у рамках візиту до Нью-Йорка
Наступний матеріал
ООН в півтора рази збільшує гуманітарну допомогу Україні

До Херсона із полону повернулося 12 українських бійців

Президент підписав закон про порядок поводження з військовополоненими

У Кіровоград із піврічного полону повернулися п‘ятеро "кіборгів"

Терористів, які здійснили теракт у харківському пабі "Стіна", звільнили в рамках обміну полоненими - Геращенко