5.ua

Проросійські бойовики нападають на українців в умовах перемир'я

  Сили АТО дотримуються умов мирного плану врегулювання ситуації у східних регіонах України, продовжують нести службу на блок постах, блокувати бойовиків, забезпечують охорону та оборону державного кордону на певних ділянках. При цьому наступальні дії і обстріли об'єктів не проводяться.


  Про це 23 червня написав на своїй сторінці у Facebook офіційний прес-представник АТО Владислав Селезньов.

  За його словами, українські силовики, використовують зброю  виключно у випадках, якщо здійснюється збройний напад на українські підрозділи або на мирних громадян у регіоні.

  При тому, "бойовики у деяких районах Краматорська продовжують обстрілювати соціальні об'єкти, школи, дитячі садки та лікарні".

  "Констатую, що тільки за минулу добу в шести певних районах Донецької та Луганської областях, де знаходяться сили АТО, сталися напади на блок пости і колони військової техніки. Бойовики уникають прямих вогневих контактів, обстрілюють наші підрозділи з засад. В результаті обстрілу отримали поранення п'ять військовослужбовців АТО і один прикордонник", - написав Селезньов.

  При цьому бойовики, за його словами, "застосовують стрілецьку зброю, в тому числі снайперські гвинтівки, ведуть вогонь з мінометів, здійснюють артилерійські обстріли позицій учасників АТО".

  Також Селезньов вкотре підкреслив, що на озброєнні бойовиків є зброя, яку неможливо знайти в України, але вона є у Росії.

  "Слід зазначити, що бойовики використовують зброю, якої немає у Збройних Сил України, зокрема 12,7-мм снайперські гвинтівки "Вихлоп", - зазначив представник АТО.

  Як повідомлялось раніше, попри оголошене перемир'я терористи здійснили 11 обстрілів позицій Збройних сил України протягом ночі на 22-ге червня.
  Попередній матеріал
  Колишній напівзахисник "Дніпра" три роки гратиме за "Металіст"
  Наступний матеріал
  Головним питанням Ради ЄС із закордонних справ знову буде Україна