Фото zn.ua

Прокуратура відкрила друге провадження проти Царьова за заклики до сепаратизму

  Прокуратурою Луганської області розпочато ще одне кримінальне провадження за фактом вчинення народним депутатом України Олегом Царьовим дій, направлених на зміну меж території України (ч. 2 ст. 110 Кримінального кодексу України - посягання на територіальну цілісність і недоторканність України).

  Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України

  Підставою для порушення даного кримінального провадження стали публічні виступи парламентарія під час масових акцій біля адміністративної будівлі УСБ України в Луганській області, у яких він висловлював сепаратистські наміри та закликав до роз’єднання країни.

  Разом з тим, прокуратурою м. Києва 15 квітня також було внесено до ЄРДР відомості про вчинення Олегом Царьовим дій, передбачених ст. 110 Кримінального кодексу України.

  У зв’язку з цим за дорученням в.о. Генерального прокурора України Олега Махніцького зазначені матеріали за заклики до сепаратизму об’єднані в одне кримінальне провадження.

  Досудове розслідування проводитиме прокуратура міста Києва.

  Напередодні ГПУ порушила проти Царьова таке ж кримінальне провадження, але за публічні висловлювання в Донецьку. Він, зокрема, заявляв, що визнає так звану "Донецьку народну республіку" й навіть заявляв про намір очолити сепаратистів. Якщо провину Царьова доведуть, йому загрожує не лише позбавлення мандата, а й зняття з президентських перегонів.

  До того ж, проти Царьова розслідують ще й справу за хуліганство.

  Попередній матеріал
  Мінфін: Світовий банк збільшив суму першого траншу Україні до $750 млн
  Наступний матеріал
  У кінці травня в Україні пройде перший фестиваль дитячого кіно