Прокуратура розслідуватиме загибель дев'яти українців та російського журналіста

  Органи прокуратури відкрили кримінальне провадження за фактом загибелі десятьох осіб, зокрема трьох українських військовослужбовців, шести цивільних громадян України та громадянина Російської Федерації, який працював на ВДТРК "Росія-1". Про це 18 червня повідомила прес-служба Генпрокуратури України.


  У повідомленні зазначено про встановлений факт, згідно з якім 17 червня 2014 року під час проведення антитерористичної операції поблизу міста Луганськ терористи застосували вогнепальну зброю, міномети, з яких здійснили обстріл зведеного підрозділу військовослужбовців. 
  За даним фактом прокуратурою відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 258 Кримінального кодексу України (терористичний акт, що призвів до загибелі людей).
  Розслідування кримінального провадження за підслідністю направлено до Служби Безпеки України. 

  Як повідомлялося, у минулий вівторок знімальна група російської телекомпанії ВГТРК потрапила під мінометний обстріл біля селища Мирне під Луганськом. Внаслідок обстрілу, звукорежисер Андрій Волошин загинув на місці, а кореспондент Ігор Корнелюк помер на операційному столі після важкого поранення.
  Попередній матеріал
  Українські війська атакували терористів у Красному Лимані
  Наступний матеріал
  Українці і канадці розробили та представили новий сучасний БТР