Прокуратура порушила справи щодо захоплення будівель Держказначейства, НБУ та Міндоходів у Донецьку

  За фактами захоплень терористами у Донецьку будівель Держказначейства, НБУ та Міністерства доходів і зборів відкрито кримінальні провадження. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, пише УНІАН.


  Згідно з повідомленням, провадження відрито за ст. 341 Кримінального кодексу України (захоплення державних або громадських будівель).

  У відомстві нагадали, що 16 червня 50 озброєних бойовиків увірвалися до будівлі Головного управління Державної казначейської служби в Донецькій області, заявивши про підпорядкування держфінустанови терористам.

  Такі ж дії були здійснені у Головному управлінні Міністерства доходів і зборів в Донецькій області та в Управлінні Національного банку України в Донецькій області.

  "Блокування терористами діяльності казначейства паралізує усі соціальні виплати у регіоні і може призвести до того, що пенсіонери та усі пільгові категорії мешканців Донеччини залишаться без гарантованих державою виплат. Такі дії є неприпустимими та вимагають від усіх правоохоронних органів принципової позиції у протидії порушенням конституційних прав громадян, - наголосив прокурор Донецької області Микола Франтовський.
  Попередній матеріал
  ДСНС назвала причину вибуху на газопроводі Уренгой-Помари-Ужгород
  Наступний матеріал
  У батальйоні "Донбас" тепер є жінки