Прикордонники фіксують порушення повітряного простору російськими "безпілотниками"

  Обстановка на українсько-російській ділянці державного кордону залишається складною. Протягом минулої доби продовжувалося проведення активної повітряної розвідки росіянами з використанням безпілотних літальних апаратів (БПЛА).

  Про таке 14 грудня повідомляє прес-центр Державної прикордонної служби(ДПСУ).

  Зокрема у ДПСУ повідомили, що учора прикордонниками відділу "Красна Талівка"(Луганська обл.) було зафіксовано політ 3 безпілотних літальних апаратів на висоті 2 тисяч метрів за напрямками "Красна Талівка–Деркул", "Красна Талівка– Херсони" та "Золотарівка – Херсони". Також учора вдень прикордонники відділу "Благовіщенка" Бердянського загону зафіксували ще один безпілотник в районі мису Кутара (Херсонська обл.) - зі сторони окупованоїгоРосією Криму. 

  "На виконання завдань у зоні АТО підрозділами Держприкордонслужби, в межах компетенції, проводяться заходи щодо виявлення зброї, засобів терору і диверсій, протидії протиправній діяльності та недопущення незаконного переміщення товарів і вантажів. Так, учора вдень у контрольному пункті "Волноваха" з території, підконтрольній ДНР, прибув потяг з вантажем металобрухту та 768 тоннами вугілля. Наразі триває перевірка щодо законності переміщення цього вантажу", - повідомили у ДПСУ. 

  Крім того в одному з пунктів контролю прикордонники відділу "Маріуполь" спільно з співробітниками СБУ,  під сидінням легкового автомобіля "ВАЗ", виявили 1 кг макового насіння та шприц.

  Попередній матеріал
  Бійцю АТО потрібен дорогий штучний суглоб
  Наступний матеріал
  Президент домовився про купівлю вугілля та урану в Австралії

  Прикордонники на Донеччині затримали вантажівку з вугіллям

  Прикордонники затримали нетверезу "співробітницю ВР ДНР"

  Прикордонники фіксують розвідувальні прольоти російських БПЛА на Донбасі

  Прикордонники відбили чергову спробу вторгнення диверсантів з РФ