Придністров’я не хоче воювати з Україною – заступник голови СБУ

Придністров’я не зацікавлене в ескалації конфлікту з Україною, переконує заступник голови СБУ Віктор Ягун. Про таке він заявив в ефірі "5 каналу".

"Я би не загострював питання Придністров’я, тому що були неодноразові контакти з правоохоронними органами як Молдови так і Придністров’я на офіційному і на неофіційному рівні і самі придністровці не зацікавлені в ескалації цієї ситуації, щоб звинувачували їх", – заявив Ягун.

З цим погоджується і радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

З його слів, агресія з боку Придністров'я неможлива як з військових, так і з економічних мотивів: "У Придністров'ї перебуває угруповання 1,5-2 тисячі російських військ, які займаються охороною складів, там у них військова база. Але в Придністров'ї немає можливості садити літаки, посилювати це угруповання. До того ж там все знаходиться на долоні. Придністров'я зацікавлене в торгівлі з Україною, у них 90% ВВП – різні контрабандні операції з Україною, і там люди зацікавлені в торгівлі, а не у війні. Тому війна на два фронти у нас поки не передбачається, поки у нас основна напруженість у нас залишається на території Донбасу, бо туди легко Путіну поставляти нових найманців і зброю. У Придністров'ї це зробити не так просто – це закрита територія, Молдова є союзником України, тому Придністров'ї оточене з усіх боків", – заявив Геращенко.

Попередній матеріал
Обама та Олланд домовилися не послаблювати санкції проти Росії
Наступний матеріал
У Давосі стартує Всесвітній економічний форум

Кремль остаточно втратив адекватність і буде намагатися завдати психологічної поразки ЗСУ - Волошин

ОБСЄ: обстріл Дебальцевого, де загинуло троє людей, вівся з території бойовиків

ЄС продовжить тиск на Росію – Могеріні

Українські позиції обстрілюють російські тактичні групи, які вторглися напередодні - Тимчук