Офіційний сайт Президента України

Президент зобов’язав обласні органи влади брати шефство над військовими частинами

  Органи самоврядування мають сприяти кращому забезпеченню вояків усім необхідним для життєдіяльності і несення служби

  Указ, що зобов'язує обласні влади брати шефство над конкретними військовими частинами, підписав Петро Порошенко. Про це повідомила прес-служба Президента.

  Відтак, органи самоврядування мають сприяти кращому забезпеченню вояків усім необхідним для життєдіяльності і несення служби.

  "Кожна область, ті міста, де розташовані наші славні частини, мають пишатися цим. І якщо у нас є 25-та бригада – це слава Дніпропетровську. Якщо у нас є 95-та бригада – це слава Житомиру. Якщо у нас є 79-та бригада – це слава Миколаєву. Якщо є 80-та бригада – це слава Львову. Якщо у нас є 3-й полк спецназу – це слава Кіровограду. І так далі. Це – найкраща форма патріотичного виховання молоді. Я буду пишатися, коли молодь у нас буде носити символіку бригад, коли вони будуть мріяти потрапити туди і побачити як живуть і підвищують бойову підготовку славні українські герої", – сказав Порошенко на першому цього року засіданні Ради регіонального розвитку.

  "Позитивний досвід співпраці обласних влад і оборонного сектору було досягнуто минулого року, коли, ви пам'ятаєте, були збудовані фортифікаційні споруди на Сході України. І зараз вже час залучати потенціал регіонів якраз для підтримки наших воїнів", - прокоментував цей указ перший заступник глави Адміністрації Президента Віталій Ковальчук.

  Нагадаємо, раніше в Міноборони повідомили, що завдяки електронним закупівлям змогли зекономити на закупівлях літньої форми для вояків майже 200 млн грн.

  Попередній матеріал
  Внаслідок бунту в мексиканській в’язниці загинуло понад 50 людей
  Наступний матеріал
  Розенблат: Заява чільниці МВФ - "жовта картка" чинному уряду
  Loading...

  Бійці АТО повністю забезпечені індивідуальними медичними засобами - Міноборони

  Міноборони заощадило на закупівлях військового забезпечення майже 200 млн грн

  На Львівщині затримали посадовця, який наживався на забезпеченні житлом учасників АТО

  Українські військові повністю забезпечені зимовим одягом – Міноборони