5.ua

Президент Польщі і голова МЗС Франції висловилися з приводу захоплення військових експертів у Слов’янську

  Захоплення в заручники іноземних військових експертів на сході України є дикунством. Про це заявив президент Польщі Броніслав Коморовський. Політик закликав світ до жорсткої протидії таким випадкам.


  До негайного звільнення спостерігачів закликає і міністр закордонних справ Франції Лоран Фабіус. На його думку, на сході Україні потрібні негайні кроки до деескалації ситуації, і вдатися до них мусить, зокрема, Росія.

  “Ситуація в Україні дуже тривожна. Загальновідомо, що коли в одному місці збирається достатня кількість розлючених, озброєних людей - наслідки можуть бути непередбачуваними. Звісно, захід не бажає війни з Росією, це не мало б жодного сенсу. Водночас Москва повинна зробити певні заклики та кроки до деескалації ситуації з боку Росії та проросійських сил. Ми категорично проти розділення України. Втім, як і український уряд, визнаємо, що цій країні необхідна певна децентралізація влади, яка б захищала особливі інтереси усіх регіонів”, - зазначив очільник французького МЗС.

  Нагадаємо, представники ОБСЄ були захоплені 25 квітня на в'їзді в Слов'янськ з боку Краматорська. Серед пасажирів автобусу були 7 представників ОБСЄ, 5 представників Збройних сил України і водій. Наразі тривають переговори терористів з посередниками ОБСЄ, які прибули до міста визволяти колег.
  Попередній матеріал
  Росія заборонила доступ до ряду українських сайтів
  Наступний матеріал
  Нові санкції США будуть спрямовані проти оборонного сектору РФ – радник Обами