Facebook

Президент пояснив недоліки введення воєнного стану

  Президент України Петро Порошенко виступає проти введення воєнного стану в країні. Про це він сказав під час зустрічі з представниками депутатських фракцій та груп, повідомляє прес-служба глави держави.


  "Закликаючи владу до ухвалення рішення про введення воєнного стану, народні депутати мають усвідомлювати наслідки для країни такого рішення. Сьогодні навіть одне необережне слово здатне потягнути за собою великі наслідки", - заявив він.

  Президент наголосив, що Україна сьогодні вже перебуває у стані бойових дій і має обороняти свою територію. Для цього необхідна боєздатна армія та відповідне її забезпечення, що неможливо під час воєнного стану.

  "У воєнному стані заборонено постачання зброї, продукції подвійного призначення, а нам треба виграти війну", - підкреслив він.

  Також глава держави зазначив, що під час воєнного стану стає неможливою підтримка держави міжнародними фінансовими інституціями. "Країнам у стані війни МВФ не дає грошей. Про це ніхто не думає, коли ставить сьогодні питання про воєнний стан", - обурився він.

  За його словами, під час воєнних дій захищена законом не лише сторона, яка зазнала агресії, а й країна-агресор. "Воєнний стан – це ситуація, коли є протилежна сторона. І та сторона, з якою ми воюємо, має відповідні права. Її можуть підтримувати, в тому числі й інші держави, вона захищена міжнародним правом", - сказав Порошенко.

  Крім цього, глава держави додав, що влада сконцентрувала зусилля на визнанні світом так званих "Луганської і Донецької народних республік" - терористичними організаціями. "Ми наполегливо працюємо над тим, щоби всі, хто сьогодні вбиває українських солдат і українських цивільних, були визнані терористами, а фінансова чи будь-яка інша допомога терористам - злочином проти людства", - сказав він.
  Попередній матеріал
  Секретар міськради Лисичанська поскаржилася Путіну і Меркель на українських військових
  Наступний матеріал
  Ситуація в зоні АТО залишається вкрай складною - Тимчук
  Loading...