Офіційний сайт Президента України

Президент переконаний, що в цьому році окуповані території Донбасу повернуться під контроль України

Президент України Петро Порошенко переконаний, що в 2016 році окуповані території Донецької і Луганської областей повернуться під український суверенітет.

Повернення української влади на окуповані території Донбасу він вважає своїм завданням на 2016 рік. Про це Петро Порошенко сказав під час виступу на Загальних зборах уповноважених представників органів місцевого самоврядування – членів Асоціації міст України, інформує офіційний сайт Президента. 

"Моє завдання, і я твердо в це вірю, – повернення українського суверенітету на Донбас вже в 2016 році. І вчора у Давосі виступаючі також підтвердили цю позицію – в 2016 році Росія має виконати всі пункти Мінських угод, і це є єдиною підставою для часткового послаблення санкцій", - заявив він.

Глава української держави переконаний, що спершу Україні вдасться повернути під свій контроль Донецьку та Луганську області, а згодом й анексований Крим: "Як Президент і Верховний Головнокомандувач буду битися за кожен клаптик української землі і робити все можливе, щоб повернути територіальну цілісність, суверенітет України спершу на Донбас, потім – до Криму". 

Нагадаємо, напередодні представник України в тристоронній контактній групі Леонід Кучма заявив, що без виконання усіх пунктів Мінських домовленостей проводити місцеві вибори на території, непідконтрольній Україні, неприпустимо. 

Попередній матеріал
Грузинського добровольця, який воював в Україні, посмертно нагородили "Знаком пошани"
Наступний матеріал
У 10 штатах США оголосили надзвичайний стан через сильну хуртовину

Зараз тактична перевага у Мінську на боці України – політичний оглядач

У мінському переговорному процесі Україна діє активно на контрзаходах – експерт

Росія намагається прискорити "мінський процес", а ми можемо погратися часом – експерт

Поки в Мінську не будуть вирішені безпекові питання, політичний процес врегулювання неможливий – Безсмертний

Росія від самого початку не збиралася виконувати Мінські угоди – посол

5 канал - трансляція наживо