Президент назвав визволення Маріуполя найблискучішою операцією АТО

  Економічні зв'язки з тимчасово окупованими територіями відновлять, але лише у разі виконання сепаратистами Мінських угод, заявив Президент України Петро Порошенко під час поїздки до Донецької області.

  Глава держави перевірив рівень виконання робіт зі зведення захисних споруд у зоні АТО та представив нового голову військової-цивільної адміністрації Донеччини Павла Жебрівського.

  Підсумовуючи побачене, президент відзначив, що рівень готовності близький до 100%. Але це лише за першим проектом. Оскільки, за словами президента, в процесі випробування постійно вносяться зміни у перший план. Президент акцентував увагу на тому, що оборонні укріплення зводяться з урахуванням досвіду, набутого у цій гібридній війні. Вартість укріплень становить близько мільярда гривень.

  Вони, зі слів глави держави, мають бути повністю збудовані до середини липня. Третина об'єктів, з його слів, вже готові. Інші зводять відповідно до затвердженого графіку. Президент залишився задоволений якістю збудованих укріплень, однак дав розпорядження удосконалити окопи з урахуванням сучасних стандартів ведення війни.

  Президент приїхав до Маріуполя напередодні річниці його визволення. Рік тому Маріуполь був окуповпний терористами "ДНР" і власне 13 червня минулого року батальйонами Нацгвардії була проведена операція, в результаті якої банди терористів були вибиті з міста. Цю операцію Президент назвав найблискучішою операцією АТО. Він зазначив, що завдяки їй Маріуполь уникнув долі окупованих міст Донечсини та Луганщини. Говорячи про цивільне населення підконтрольних терлристам територій, Президент зазначив, що люди там - заручники, і їх треба звідьняти. Але звільняти миром.

  До того ж Президент вшанував память маріупольців, загиблих під час обстрілу бойовиками житлових кварталів мікрорайону Східний. Він там побував та поклав квіти до памятника, встановленого на їхню честь. Вшанували загиблих і хвилиною мовчання під час зустрічі із громадськістю.

  Попередній матеріал
  Британський учений заборонив закохуватися і плакати у своїй лабораторії
  Наступний матеріал
  Загиблі на борту Іл-76 десантники не знали, що вони летять у Луганськ – сестра вояка