Фото із відкритих джерел

Президент нагородив 13 розвідників, зокрема капітана, який попри поранення захопив російський ПЗРК

  Президент України Петро Порошенко відзначив нагородами 13 військових розвідників, які відзначилися у боях на Донбасі.

  Сьогодні, 10 вересня, глава держави підписав відповідний указ "Про відзначення державними нагородами України", повідомляє сайт Президента. Нагороджені військовослужбовці розвідувальних підрозділів частин та з’єднань Збройних сил України виявили мужність у боях на території Донецької та Луганської областей у період з липня 2014 року по нинішній час.

  Особливо вони відзначилися у боях біля населеного пункту Старий Айдар Луганської області, аеропорту "Луганськ", в районі Донецького аеропорту, шахти "Бутовка" біля Авдіївки, а також у боях біля Пісків та Дебальцевого Донецької області.

  Зокрема, орденом Богдана Хмельницького другого ступеня нагороджено капітана Євгена Сломінського. Під час бойових дій у складі розвідувальної групи біля села Старий Айдар, незважаючи на отримане поранення, Сломінський виконав бойове завдання, заволодівши військовими трофеями російського виробництва, серед яких - ПЗРК "Ігла".

  Нагадаємо, у серпні Порошенко представив до нагороди старшину Віталія Савченка, який прославився у бою під Старогнатівкою. Разом із бійцями 72-ої окремої механізованої бригади старшина 10 серпня відбив атаки терористів, особисто знищивши двох бойовиків, рівень підготовки яких дозволяв допустити їхню належність до ЗС РФ.

  Попередній матеріал
  Право на захист російських ГРУшників повністю забезпечене - Матіос
  Наступний матеріал
  Понад 3 тис. осіб оголошено підозру в сепаратизмі - Матіос