порошенко зустріч перед мінськом
5.ua

Президент делегував Євгена Марчука на зустріч контактної групи в Мінську

  Сьогодні в Мінську в робочих підгрупах Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі Україну представлятимуть Євген Марчук, Володимир Горбулін, Ірина Геращенко та Ігор Веремій.

  Їх делегував Президент України Петро Порошенко. За повідомленням прес-служби Глави держави, він уже провів сьогодні з ними першу зустріч.

  Зі слів Порошенка, робочі підгрупи поділили за пріоритетами. Зокрема, підгрупа з безпекових питань має сприяти реалізації заходів з припинення вогню. Крім того, вона обговорюватиме розгортання в Україні комбінованої місії під егідою ООН та ЄС.

  Підгрупа з політичних питань контролюватиме підготовку місцевих виборів на території Донбасу згідно з українським законодавством. Підгрупа ж із гуманітарних питань опікуватиметься звільненням заручників. Соціально-економічна підгрупа втілюватиме економічну відбудову Донецької та Луганської областей.

  Глава держави наголосив: тематичні підгрупи не ухвалюють жодних підсумкових документів. Це компетенція винятково Тристоронньої контактної групи.

  Попередній матеріал
  Спостерігачі ОБСЄ знову фіксують вивезення вугілля з окупованих територій до Росії
  Наступний матеріал
  В Миколаєві засудили чоловіка, який рік тому вбив жінку і підірвав будинок, щоб приховати вбивство

  Порошенко: ніякі відступи від Мінських угод - неприпустимі

  У Мінську найближчим часом має розпочатися зустріч Тристоронньої контактної групи за участі бойовиків

  Тристороння контактна група збереться найближчим часом у Мінську - МЗС Білорусі

  Демілітаризація і відведення військ на Донбасі має відбуватися виключно по встановленій Мінською угодою лінії розмежування – Сироїд