Мар'їнка 5.ua

Прес-центр АТО: Військові відновили понад 10 км ліній електромереж у Мар'їнці

  Незважаючи на намагання ворога зруйнувати інфраструктуру Донбасу, офіцери військово-цивільного співробітництва ЗСУ щоденно проводять роботи з усунення наслідків збройного конфлікту.

  Як повідомляє прес-центр АТО на своїй сторінці у Facebook, нещодавно було налагоджено роботу з відновлення електропостачання в Мар’їнці та відремонтовано понад 10 км ліній електромереж. Завдяки військовим, вже підходять до завершення роботи з прокладання 600 метрів водогону до нових районів цього населеного пункту.

  Також офіцери цивільно-військового співробітництва разом з представниками Червоного Хреста організували доставку будматеріалів (2 тисяч листів шиферу, 45 кубічних метрів лісу) до селища Луганське на Донеччині. Завдяки цій підтримці вже незабаром будуть відновлені місцева лікарня, школа та дитячий садок, які були пошкоджені в результаті обстрілів бойовиків.

  Нагадаємо, за добу, що минула, на Донецькому напрямку бойовики продовжували атакувати українські позиції на ділянці від Авдіївки до Мар'їнки, пошкодивши у останньому електромережу. А напередодні у Луганській області Служба безпеки України викрила схему розкрадання бюджетних коштів, виділених на реконструкцію зруйнованих обстрілами будинків Попасної.

  В зоні АТО, ситуація упродовж 7 серпня, залишалася напруженою. Незаконні бандформування й надалі основну вогневу активні...

  Posted by Прес-центр АТО on 7 августа 2015 г.

  Попередній матеріал
  Мені не відомо, чи порушували проти мене і Сакварелідзе кримінальне провадження – Касько
  Наступний матеріал
  Проти працівників Генеральної інспекції прокуратури проводяться службові перевірки – Касько