поганці РФ на танку бойовик терорист
5.ua

Прес-центр АТО: неофіційно відряджені на Донбас російські офіцери стикнулися з житловою проблемою

  Серед офіцерів російсько-терористичних військ на Донбасі зростає невдоволення діями керівництва.

  Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook прес-центр АТО, посилаючись на власні оперативні дані. "Підґрунтям цьому є житлові проблеми найманців, яких неофіційно відрядили на війну в Україну. Зокрема, це стосується російських офіцерів, які увійшли до складу 7 мотострілецької та 6 танкової бригад злочинного об’єднання ДНР. Окупанти в офіцерських погонах заявляють, що з 1 серпня їхні родини мають звільнити службове житло для військових, які будуть проходити службу за офіційним місцем дислокації частин", - інформує прес-центр.

  "Дізнаючись про це, бойовики нерідко відмовляються командувати підрозділами та обслуговувати техніку. Ця інформація в чергове підтверджує, що для країни агресора окремі людські долі нічого неварті і ними пожертвують у будь який зручний для керівництва момент", - йдеться у дописі прес-центру АТО.

  Нагадаємо, 5 серпня прес-центр повідомив про зріст соціальної напруги серед бойовиків через фінансові проблеми. Так,  у селищі Ювілейне на Луганщині озброєні бандити у стані алкогольного сп’яніння на БТРі вщент розтрощили два автомобілі місцевих жителів, після чого влаштували стрілянину. Для розслідування цього інциденту до Луганську нещодавно прибула комісія з Російської Федерації у складі 7 чоловік.

  Попередній матеріал
  В Естонії відкрили вакансію корабельного кота
  Наступний матеріал
  Росія не має жодного інтересу до реальної деескалації конфлікту на Донбасі – Клімкін
  Теги: