5 канал

Прем'єр Люксембургу: Якщо не буде виконано всіх пунктів Мінських угод, будуть нові санкції проти РФ

  Питання посилення або послаблення введених санкцій проти Російської Федерації залежатиме від виконання Мінських угод.

  Про це сьогодні сказав прем'єр-міністр Великого Герцогства Люксембург Ксав'є Беттель на спільному брифінгу із Президентом України Петром Порошенком для представників ЗМІ у Києві.

  "Ми мусимо йти в правильному напрямку не лише в одному пункті (Мінських угод - 5.ua), а й в усіх пунктах. Ми ж не можемо говорити про санкції стосовно лише одного пункту, треба імплементувати всі Мінські домовленості, і якщо лише один пункт виконується, то ми ж не можемо зняти санкції. Отже, санкції є результатом розгляду ситуації", - сказав він.

  Прем'єр-міністр Люксембургу наголосив на важливості виконання Мінських угод в повному обсязі всіма сторонами конфлікту на Донбасі.

  "На сьогодні це дуже крихкий мир, і не можемо сказати точно, яким буде рішення 31 грудня, але я вам скажу точно, що 28 членів ЄС бачать ситуацію однаково. Якщо не буде виконано Мінських угод, будуть нові санкції, якщо будуть виконані, тоді треба буде говорити про інші справи... Президент Порошенко мусить також виконувати угоди з українського боку", - наголосив він.

  Нагадаємо, Меркель і Кемерон підтримали продовження санкцій проти РФ до повного виконання Мінських угод.

  Попередній матеріал
  Демчишин виступає проти відключення Криму від енергопостачання
  Наступний матеріал
  Фірма Nike випустила кросівки, що зашнуровуються самі