tsn.ua

Представник Росії зірвав переговори у Мінську - ЗМІ

  В Мінську представник Росії покинув засідання тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Сході України.

  Як повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело, близьке до української частини групи, російська сторона зірвала засідання тристоронньої контактної групи щодо Донбасу в Мінську. "Представник Росії Азамат Кульмухаметов покинув залу засідань. Таким чином, Росія фактично зірвала засідання групи і піддала ревізії Мінські домовленості", - сказав співрозмовник агентства. Кульмухаметов - російський дипломат, який з 2011 по 2014 рік бів послом РФ у Сирії, до того - у Кувейті.

  "Українська сторона наполягає на повному відведенні важкої техніки за верифікації ОБСЄ, встановленні контролю над українсько-російським кордоном, виведенні іноземних військ із території України", - додало джерело. Напередодні Президент Петро Порошенко зустрівся з представниками України у переговорному процесі та силовиками. Глава держави наголошував на неухильності курсу на припинення вогню, відведення важкої зброї та визволення полонених.

  Як ми уже повідомляли раніше, на зустрічі контактної групи 6 травня вдалося погодити склад спеціальних підгруп, які шукатимуть компроміси щодо розв'язання конфлікту. Діяльність спеціальних робочих груп мають координувати представники ОБСЄ. Політична група має погодити формат та дату проведення виборів за українським законодавством на тимчасово окупованій території.

  Попередній матеріал
  Цьогорічний лауреат Оскара зіграє головну роль у спін-офф "Гаррі Поттера"
  Наступний матеріал
  Президент звернеться до ВР із щорічним посланням у четвер

  В ході перемов у Мінську завершують роботу контактні підгрупи

  У Мінську, у закритому режимі, проходять засідання робочих підгруп тристоронньої контактної групи

  Очікування, які покладались на Мінські домовленості не виконали - Розмазнін

  Порошенко провів нараду з дипломатами та силовиками напередодні зустрічі контактної групи у Мінську