Twitter / Настя Станко

"Правий сектор" не хоче йти в ЗСУ окремим батальйоном - журналіст

Бійці Добровольчого українського корпусу "Правий сектор" відмовилися вступати до лав Збройних сил України окремим батальйоном.

Про це в ефірі "5 каналу" телефоном з бази ДУК "Правий сектор" в Дніпропетровській області повідомив журналіст "Громадського ТБ-Запоріжжя" Анатолій Остапенко.

"Розвідка "Правого сектора" виявила 11 блокпостів по периметру бази. Буквально недавно закінчилися переговори представників Генштабу та Дмитра Яроша. Закінчились вони тим, що представники Генштабу запропонували ДУКу вступити в ЗСУ, однак ті відмовилися. Сказали, що не хочуть вступати в лави ЗСУ окремим батальйоном", - зазначив він.

Зі слів Оситапенка, в даний момент представники Генштабу і Дмитро Ярош покинули базу "Правого сектора".

Як зазначив журналіст, бійці "Правого сектору" не хочуть вступати до лав ЗСУ через те, що не бачать хорошого командування в Генштабі.

Раніше ми повідомляли, що біля входу на подвір'я Адміністрації Президента зібралися кількасот активістів "Правого сектору". Вони протестували проти ситуації, що склалася навколо бази Добровольчого українського корпусу "Правого сектора" в Дніпропетровській області.

Представники "Правого сектору" заявили, що Петро Порошенко запевнив Дмитра Яроша в тому, що підрозділи ЗСУ будуть відведені від бази "Правого сектору" в Дніпропетровській області.

У свою чергу, в Адміністрації Президента України заявили, що конфлікт навколо "Правого сектору" вже вирішений.

Нагадаємо, 28 квітня Дмитро Ярош заявив, що десантники з 25-ої і 95-ої бригад ЗСУ заблокували базу ДУК "Правий сектор" у Дніпропетровській області і спробували роззброїти його бійців.

Попередній матеріал
З червня українцям доведеться надавати біометричні дані для отримання "шенгену" - МЗС
Наступний матеріал
Російський терорист-таджик розповів, що воює в Україні за відновлення СРСР: "З нами Аллах"

Ярош розповів про розмову з Муженком: "Наказу роззброювати "Правий сектор "ніхто не віддавав"

Ярош і Муженко обговорили взаємодію ДУК і ЗСУ - Міноборони

Мітинг "Правого сектору" під АП – ексклюзивні фото

Підрозділи ЗСУ будуть відведені від бази "Правого сектору" на Дніпропетровщині – речник "ПС"