Фото СБУ

Правоохоронці виявили на Харківщині конвертаційний центр, що фінансував терористів

  СБУ викрила в Харківській області діяльність "конвертаційного" центру, що використовувався для фінансування терористичної діяльності "ЛНР".

  Про це повідомляє прес-служба відомства.

  Зловмисниками виявилися жителі Луганщини, що тимчасово мешкають у Харкові. Вони використовували реквізити та банківські рахунки створених ними комерційних фірм для незаконного переведення коштів у готівку.

  Шахраї перераховували кошти на рахунки фіктивних підприємств, а потім отримували гроші у банківських відділеннях Харкова. Готівку через платіжні картки та за допомогою чекових книжок отримували кур'єри, які юридично виступали директорами фіктивних структур. Гроші зберігалися в офісах, а згодом надсилалися на тимчасово окуповані бойовиками території Луганщини.  

  "Під час проведення обшуків у зловмисників вилучено понад три мільйони гривень, велику кількість платіжних карток різних банків, чекові книжки, податкові накладні на суму близько 1,5 мільйона гривень, записи з відмітками відсоткових ставок від конвертаційних оборудок, установчу документацію фіктивних підприємств, угоди та печатки фірм з ознаками фіктивності", - йдеться в повідомленні СБУ. 

  Нагадаємо, нещодавно СБУ викрила на Донеччині конвертаційний центр з обігом у понад 1 млрд грн. 

  Фото СБУ

  Попередній матеріал
  На Дніпропетровщині СБУ затримала на хабарі підполковника міліції
  Наступний матеріал
  У "Софії Київський" відкрилася виставка, присвячена Анні Ярославні та Володимиру Великому