Фото ООН

Постпред США при ООН: Росія монументально бреше і спонсорує насилля на Сході України

  Постійний представник РФ при ООН Саманта Пауер заявила, що насилля на Донбасі спосорується Росією, тому заяви Москви про “занепокоєння” - абсолютно недоречні.


  Як заявив представник Росії при ООН, виступаючи на засідання Радбезу ООН, українська влада чинить злочин проти свого народу і має бути покарана.

  "Рішуче вимагаємо від тих, хто оголосив себе владу в Києві негайно припинити каральну операцію і прийнятних домовленостей про майбутнє країни, а не імітувати реформи у вузькому колі самопроголошеної коаліцією переможців, - заявив Чуркін. - Ті, хто віддавав злочинні накази про розв'язуванні кровопролиття, понесуть повну міру відповідальності перед українським народом".

  У відповідь на це Пауер заявила, що Москва монументально бреше про те, що відбувається в Україні.

  “Росія не повинна хвилюватися, тому що Росія створює цю ситуацію, - сказала постпред США, - Україна демонструє неймовірну стриманість. Україна виконала всі рекомендації ООН. 63 дні Україна йшла шляхом миру. Росія ж з дня в день йшла шляхом війни”.

  “Українська відповідь розумна, пропорційна, така, яку б дали в будь-якій із наших країн. Уявімо, що частину Росії захопила інша країна. Чи проявила б Москва таку стриманість?” - запитала Пауер, відмітивши, що Росія загрожує територіальній цілісності України і повторює кримський сценарій.

  Нагадаємо, саме Росія була ініціатором позачергового засідання Радбезу ООН у зв'язку з проведенням антитерористичної операції на Сході України.
  Попередній матеріал
  Аваков: на Сході проходить антитерористична операція проти диверсантів ГРУ РФ
  Наступний матеріал
  Під Слов'янськом внаслідок нападу екстремістів загинули двоє військових
  Теги: