Фото СБУ

Постачання зброї і вербування бойовиків на Луганщині організовує КПУ - затриманий бойовик

  Один із затриманих українськими бійцями на Луганщині бойовиків розповів, що вербування терористів в області, їх відправку до Слов’янська та надання їм озброєнь здійснювали представники регіонального осередку Комуністичної партії України.


  Інформацію оприлюднила прес-служба СБУ. Там уточнили: 14 червня силами АТО на прикордонному посту біля с.Дяково Антрацитівського району Луганської області захоплено 5 бойовиків із незаконного збройного формування. Під час затримання у них вилучено ПЗРК різних модифікацій, ПТУР "Фагот", два РПГ, ящик тротилу, боєприпаси, топографічні карти.

  Сепар пол1 СБУ

  Двоє захоплених бойовиків є мешканцями м. Лутугіно Луганської області. Під час допиту вони вказали, що їх вербували для участі у збройному протистоянні керівники місцевого осередку Комуністичної партії України. За словами бойовиків, представники Компартії організовували також постачання зброї та терористів безпосередньо в місця бойових дій, зокрема – набирали людей для поповнення оточеного угрупування терористів у Слов’янську.

  Попередній матеріал
  У Китаї під час вибуху на військовому складі загинули 17 солдатів
  Наступний матеріал
  До українського МЗС приїхав Комісар Ради Європи з прав людини