Facebook / Адміністрація Президента України

Порошенко зустрівся зі звільненими з полону бійцями

Присутні на зустрічі Олександр Михайлюк провів у заручниках 9 місяців, Орест Петришин – 8 місяців.

У суботу, 31 жовтня, в Адміністрації президента у Києві відбулася зустріч із військовими, звільненими з полону бойовиків. Про це повідомляють у прес-службі глави держави.

За словами президента України Петра Порошенка, "дуже важливо, щоб майбутні захисники Вітчизни, вчилися бойовому духу на прикладі героїв, що повертаються додому після надважких випробувань".

У повідомляенні сказано, що на зустрічі буди присутні Олександр Михайлюк, який провів у заручниках 9 місяців і Орест Петришин, що пробув у полоні 8 місяців.

"Я, як Президент і Верховний Головнокомандувач, і весь Український народ пишаємося вами. Дякуємо за те, що ви захистили Україну, захистили мир, за високий бойовий дух, і – ласкаво просимо додому", – сказав Порошенко.

Президент також висловив подяку тим, хто забезпечував звільнення, – представникам Об'єднаного центру при Службі безпеки України з координації пошуку, звільнення незаконно позбавлених волі осіб, заручників та встановлення місця знаходження зниклих у районі проведення АТО.

/
/
/

Нагадаємо, 29 жовтня, з неволі російсько-терористичних формувань було звільнено 9 українців. Ще одного українського заручника звільнили з полону терористів 30 жовтня.

Попередній матеріал
В ГПУ відмовилися розголошувати місце перебування Корбана
Наступний матеріал
ГПУ: В організації фонду для розкрадання коштів бійців АТО підозрюються дві особи