Порошенко_пресуха
5.ua

Порошенко: Я ніколи не допущу проведення референдуму з питанням від'єднання Донбасу

  Жодного референдуму щодо можливого відокремлення Донбасу від України не буде. Таку заяву зробив Президент Петро Порошенко під час прес-конференції.

  Всі чутки довкола цього питання він називає відвертою провокацією. Водночас, глава держави зазначив, що він допускає проведення загальнодержавного опитування щодо режиму місцевого самоврядування у Луганській та Донецькій Областях у складі України. Для цього необхідно буде внести зміни до Конституції. Петро Порошенко зазначив, що участь у такому референдумі мають брати всі громадяни України. І відбуватися він має без тиску з будь-якої зі сторін.

  "Президент, як верховний головнокомандувач, як гарант конституції є гарантом територіальної цілісності України. І ніколи не допущу проведення референдуму з питанням від'єднання Донбасу. Абсолютно чітка відповідь. А от щодо режиму місцевого самоврядування. якщо буде потрібно Конституційних змін, є відповідна конституційна процедура, яка включає до себе і референдум. І тут я як гарант конституції забезпечу вільне волевиявлення громадян. Щоб всі українці мали можливість висловитися як вони бачать майбутне Донбасу. Але підкреслюю, в складі України", - окреслив свою позицію Порошенко.

  Попередній матеріал
  17 бійців, поранених під Мар'їнкою, доправили до Одеси
  Наступний матеріал
  Всесвітній день охорони довкілля: у Києві студентів навчили утилізувати лампи