Порошенко вимагає негайно вивести важку бойову техніку російських бойовиків з буферної зони

  Президент назвав принциповим забезпечення відведення важкої техніки та артилерії у відповідності до процедури, яка зафіксована Мінськими домовленостями та документами ОБСЄ.

  Про таке повідомляє прес-служба голови держави.

  За словами Петра Порошенка, має бути зафіксовано не тільки звідки виводиться, яка кількість, якими маршрутами, де зберігається, але і забезпечено постійний ефективний доступ представників ОБСЄ для контролю дотримання Мінських домовленостей.

  Президент зазначив, що напередодні 9 травня підтримувані Росією бойовики повертають до буферної зони техніку, яку вони нібито раніше вивели. "Пояснення не витримують жодної критики: вони нібито готуються до параду, готують навчання, проводять бойові тренування. Домовленості треба виконувати, а всю техніку протягом лічених годин треба вивести", – підкреслив Петро Порошенко.

  Нагадаємо, сьогодні Президент провів зустріч з українськими представниками у робочих підгрупах Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі Володимиром Горбуліним, Євгеном Марчуком, Іриною Геращенко та Ігорем Веремієм.

  Голова держави наголосив, що починається новий етап функціонування Тристоронньої контактної групи. Президент повідомив, що після консультацій прийняв рішення делегувати для роботи в робочих підгрупах досвідчених українських політиків.

  Попередній матеріал
  В Миколаєві засудили чоловіка, який рік тому вбив жінку і підірвав будинок, щоб приховати вбивство
  Наступний матеріал
  Перемир'я на Донбасі не існує, тому й Мінської угоди фактично більше немає – Грибаускайте

  Порошенко: ніякі відступи від Мінських угод - неприпустимі

  Президент делегував Євгена Марчука на зустріч контактної групи в Мінську

  У Мінську найближчим часом має розпочатися зустріч Тристоронньої контактної групи за участі бойовиків

  За минулу добу загинуло 5 учасників АТО – Лисенко