5 канал

Порошенко в Генштабі віддав наказ про припинення вогню

  Президент України Петро Порошенко віддав наказ на припинення вогню в зоні АТО.

  Наказ було віддано начальнику генштабу Муженку, який передав його керівникам секторів. Ті підтвердили отримання розпорядження і приступили до його виконання. 

  Цим наказом Президент України Петро Порошенко оголосив про припинення вогню вздовж всієї лінії зіткнення в Донецькій та Луганській областях з 00:00 15 лютого.

  "Україна завжди дуже відповідально ставилася до виконання взятих на себе міжнародних зобов’язань. Ми сповнені рішучості ще раз довести це. Буквально за лічені хвилини славні Збройні Сили, Національна гвардія, підрозділи Прикордонних військ, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України виконають мій наказ як Верховного Головнокомандувача припинити вогонь вздовж всієї лінії зіткнення з ворогом в Донецькій і Луганській областях, як це передбачено домовленостями, досягнутими у Мінську у "Нормандському форматі" за участі президентів України, Франції, Росії і Канцлера Німеччини", – заявив Президент.

  Голова держави наголосив, що Україна розраховує на відповідальне ставлення протилежної сторони до виконання своїх зобов’язань, адже переговори вийшли на найвищий рівень.

  Однак голова держави попередив: сили АТО готові до протидії порушникам угоди. Він заявив, дослівно: "Отримавши удар по одній щоці ми іншу підставляти не будемо, і нехай простить мене Господь".

  Президент назвав виконання Мінських домовленостей усіма сторонами ймовірно останнім шансом відновити мир на Донбасі. 

    

  Попередній матеріал
  Терористи відкрили вогонь з "Градів" у бік РФ
  Наступний матеріал
  Генпрокурор Шокін повідомив про затримання Єфремова
  Теги:

  Порошенко обговорив з Обамою координацію зусиль на випадок ескалації конфлікту

  Порошенко підписав указ про посилення контролю за ЗСУ

  Порошенко обговорив поточну ситуацію з Меркель та Олландом

  Порошенко і Назарбаєв зійшлися на необхідності безумовного припинення вогню