Порошенко повідомив про втрати української сторони після Мінська-2

  Порошенко повідомив про втрати української сторони після Мінська-2: загинули 83 українських воїна, більше 400 поранені.

  Порошенко повідомив, що після Мінських переговорів з лютого поточного року на Сході країни загинуло 83 українських військовослужбовців, це він заявив в інтерв'ю німецькому каналу ZDF, передає "Інтерфакс-Україна".

  "З часу підписання Мінських угод 83 українських вояків віддали свої життя заради того, щоб зупинити російську агресію. Більше 400 поранені", - розповів Президент. Він зазначив, що незважаючи на Мінські домовленості, на сьогоднішній день зростає кількість російської техніки і російських військ на території України. У зв'язку з цим головним пріоритетом для української влади сьогодні є зміцнення лінії оборони і боєздатності армії.

  "Ми будемо боротися і обороняти нашу землю до кінця, до останньої краплі крові, бо це наша земля і ми не допустимо, щоб хтось приходив на нашу землю зі зброєю і захоплював. 70 років тому, на жаль, такий досвід наша країна вже пройшла. Тоді, з боку Заходу, сьогодні ми бачимо таку ж агресію з боку Сходу, і з такою ж рішучістю ми будемо обороняти нашу землю від тієї небезпеки, яка існує", - резюмував Порошенко.

  Попередній матеріал
  Рада дозволила в особливий період мобілізувати військових, які були демобілізовані за останні півроку
  Наступний матеріал
  В Угорщині згадують 70-річчя масової депортації мешканців країни до радянського ГУЛАГу

  Порошенко зустрічається з Туском

  Порошенко на зустрічі з Меркель: альтернативи Мінським угодам для України не існує

  Порошенко затвердив склад Дорадчої міжнародної ради реформ

  Припинення вогню на Сході України немає - Порошенко