Порошенко підписав закон про захист переселенців

  Президент України Петро Порошенко підписав Закон "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб", який був ухвалений Верховною Радою 20 жовтня.


  Підпис під документом глава держави поставив на зустрічі з громадянами, які змушені були покинути свої домівки через ситуацію на Донбасі, повідомляє прес-служба Президента.

  "Європа не знала за останні десятиліття такої кількості переміщених осіб і таких проблем, з якими зараз зіткнулася Україна. Безумовно, ми маємо знайти і запропонувати шляхи вирішення проблем кожної конкретної людини для того, щоб полегшити пережити ці непрості часи", - наголосив Порошенко.

  За його словами, прийнятий закон дозволить захистити людей від дискримінації і примусового повернення.

  Він зазначив, що закон є важливим для 465 тис. вимушених переселенців.

  Водночас глава держави зауважив, що закон недосконалий і потребує доопрацювання. Він повідомив, що обговорив це питання із прем'єр-міністром, і було домовлено, що, як тільки запрацює нова Верховна Рада, до закону будуть внесені зміни.

  "Я доручив, щоб уряд доопрацював і розробив нормативні акти, які мають запрацювати після прийняття цього закону, для того, щоб можна було вирішити проблеми: доступ до освіти, працевлаштування, розміщення, соціальні виплати, вирішення питання медицини", – розповів Порошенко.
  Попередній матеріал
  У ЦВК зареєстрували ще 91-го депутата
  Наступний матеріал
  У Львові троє чоловіків побили до смерті міліціонера
  Теги: