Порошенко підписав закон про іноземних миротворців

  Закон щодо перебування на території України іноземних миротворців отримав підпис Президента.

  Як повідомляється на сайті глави держави, Петро Порошенко підписав Закон "Про внесення змін до Закону України "Про порядок допуску та умови перебування підрозділів збройних сил інших держав на території України".

  Закон № 510-VIII від 4 червня 2015 року законодавчо врегульовує питання проведення на території України міжнародної операції з підтримання миру і безпеки у частині розширення підстав для допуску та перебування підрозділів збройних сил інших держав на території України.

  У Верховній Раді за документ проголосували 4 червня. Закон дозволить створити умови для розгортання на території України міжнародної операції з підтримання миру та безпеки. Зокрема, і задля врегулювання збройного конфлікту в Донецькій та Луганській областях.

  Згідно з законом, іноземні збройні сили можуть перебувати на території України лише за її проханням. Така допомога надаватиметься на підставі рішення ООН або Євросоюзу. Миротворчі місії тимчасові. Іноземні військові мають бути виведені з України після врегулювання конфліктів.

  Попередній матеріал
  Облдержадміністрації матимуть тільки контрольні функції – Мінрегіонрозвитку
  Наступний матеріал
  Медузи залишили жителів ізраільського міста без світла