Порошенко підписав указ про створення військово-цивільних адміністрацій на Донеччині

  Президент України Петро Порошенко підписав указ "Про утворення низки військово-цивільних адміністрацій" у Донецькій області.

  Про це повідомляє прес-служба глави держави. Таким чином, відповідно до документа №469/2015, буде сформовано Першотравневу районну військово-цивільну адміністрацію Донецької області та військово-цивільні адміністрації міста Мар'їнка та села Побєда Мар'їнського району.

  Крім того, такі тимчасові органи влади будуть створені у селах Комінтернове, Водяне та Заїченко Волноваського району Донецької області.

  У документі також зазначено, що статусу Першотравневої районної військово- цивільної адміністрації Донецької області набуває Першотравнева районна державна адміністрація Донецької області, а її голова стає керівником Першотравневої районної ВЦА.

  Президент також зобов'язав Раду національної безпеки і оборони забезпечити невідкладний розгляд питання щодо призначення керівників цих військово-цивільних адміністрацій. Зазначається, що указ набирає чинності з дня його опублікування. 

  Нагадаємо, учора, 6 серпня, Президент України Петро Порошенко підписав закон про місцеві вибори. 

  Попередній матеріал
  Російський суд не побачив доказів власної змови із владою і відхилив клопотання Сенцова
  Наступний матеріал
  Гужва вніс призначену судом заставу в 1 млн грн