Порошенко: Отримавши законних представників Донбасу, ми зможемо за тиждень вирішити всі питання

  Єдиний шлях політичного врегулювання кризи на Донбасі - це проведення чесних та прозорих виборів за підтримки міжнародних інституцій, заявив Президент України Петро Порошенко

  Про це він сказав під час переговорів з болгарським колегою Росеном Плевнелієвим. Глава держави зауважив, що Росія має виконати усі пункти Мінських угод, у першу чергу - визволити заручників, яких утримують як на окупованій території, так і в Російській Федерації.

  "Єдиним шляхом врегулювання кризи є проведення чесних та вільних виборів відповідно до стандартів Бюро демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ. Так ми зможемо отримати законних представників Донбасу, з якими ми за тиждень вирішимо всі питання без російської зброї та російського впливу. Всі питання: перебудови економіки, відновлення інфраструктури, гуманітарної кризи, звільнення заручників, яких незаконно утримують як на окупованій території, так і в Москві - ми маємо вирішити. Росія має продемонструвати готовність до повного виконання Мінських угод", - окреслив свою позицію Порошенко.

  Нагадаємо, нещодавно речник верховного представника ЄС з питань спільної зовнішньої політики та політики безпеки Федеріки Могеріні Майя Косьянчич заявила, що питання виборів на окупованому Донбасі мають погоджуватися в межах Тристоронньої контактної групи. Зокрема вона наголосила, що згідно з Мінськими домовленостями місцеві вибори повинні відбуватися відповідно до законодавства України та за законом України про тимчасовий порядок місцевого самоврядування в деяких районах Донецької та Луганської областей.

  Попередній матеріал
  Мігрант загинув, намагаючись потрапити в Британію тунелем під Ла-Маншем
  Наступний матеріал
  На засідання Тристоронньої групи пустили представників терористів
  Теги: