kharkivoda.gov.ua

Порошенко оголосив догани головам Донецької та Закарпатської ОДА через будівництво інженерних споруд

  Президент України Петро Порошенко оголосив догану главам Донецької та Закарпатської обласних державних адміністрацій Олександру Кіхтенко та Василю Губалю за неналежне здійснення заходів з будівництва інженерних споруд для зміцнення обороноздатності країни.

  Про це повідомляє прес-служба Адміністрації Президента.

  Відповідний указ №263/2015 "Про притягнення до відповідальності" опубліковано на офіційному сайті Глави держави.

  "За неналежне здійснення в межах відповідних територій заходів, пов’язаних з будівництвом інженерних споруд з метою зміцнення обороноздатності держави, оголосити догану: Губалю Василю Івановичу - голові Закарпатської обласної державної адміністрації; Кіхтенку Олександру Тимофійовичу - голові Донецької обласної державної адміністрації", - йдеться в указі Президента від 12 травня.

  Нагадаємо, Рада національної безпеки і оборони України на засіданні 6 травня ухвалила комплекс заходів щодо прискорення темпів будівництва фортифікаційних споруд на сході України.

  "Було схвалено комплекс заходів щодо прискорення будівництва фортифікаційних ліній і рубежів, зміцнення оборонних можливостей та у сфері безпеки держави, розвитку системи медичного забезпечення військовослужбовців", - йдеться в повідомленні прес-служби РНБО.

  Як повідомлялось, у той же день "за зрив термінів будівництва оборонних рубежів отримали догану глави Донецької та Закарпатської державних адміністрацій".

  Попередній матеріал
  Учора в зоні бойових дій загинуло три українці
  Наступний матеріал
  Російська генпрокуратура бореться з сайтами, які продають заборонену Путіним європейську їжу

  У зоні АТО триває будівництво оборонних укріплень

  Як Артемівськ готується до оборони - включення 5 каналу

  Порошенко підписав закон про будівництво оборонних інженерних споруд

  Двоє бійців ЗСУ підірвалися під час інженерних робіт на Луганщині