Порошенко хоче залучити волонтерів до боротьби з корупцією у зоні АТО

  Кроки у цьому напрямку Президент обговорив під час зустрічі із волонтерами.

  Петро Порошенко провів зустріч із волонтерами, на якій обговорили питання волонтерського контролю у процесі боротьби з корупцією та контрабандою у зоні проведення Антитерористичної операції, повідомляє прес-служба голови держави. Президент дав низку завдань, що спрямовані на подолання цього явища. "Волонтерській контроль має стати реальним механізмом боротьби із корупцією у зоні АТО. Впевнений, що спільна й скоординована діяльність із силовими структурами допоможе нам ефективно протистояти брудним ділкам, які заробляють на горі українців", – наголосив голова держави.

  Радник Президента Юрій Бірюков, який взяв участь у зустрічі, зазначив: волонтери акцентували увагу Петра Порошенка на проблемах, з якими їм довелося зіткнутися під час роботи із забезпечення Збройних Сил. "Рентабельність контрабанди сягає рівня продажу наркотиків та набуває вражаючих розмірів. Там "ходять" такі гроші, що легко підкупити будь-кого. А волонтери грошей не беруть, їм за державу прикро", – сказав Юрій Бірюков.

  У зустрічі також взяли участь волонтери Георгій Тука (група "Народний тил"), Роман Донік та Павло Кащук (група Combat-UA).

  Попередній матеріал
  Нова патрульна служба в п'ять разів швидше реагує на виклики – МВС
  Наступний матеріал
  Хроніка АТО за добу: Бойовики не припиняють вогонь на околицях Донецька