mil.gov.ua

Порошенко доручив поінформувати місію ОБСЄ про порушення бойовиками Мінських угод

  Минулої ночі ситуація південніше від Донецька знову загострилася.

  Про це повідомляє прес-служба Генштабу на своїй сторінці у Facebook. Протягом кількох годин бойовики, цинічно порушуючи попередні домовленості, вели артилерійський та мінометний вогонь по українських позиціях в районі Старогнатівки.

  "Сьогодні о 6-й ранку Начальник Генерального штабу - Головнокомандувач Збройних Сил України доповів про ситуацію в районах проведення АТО Президенту України. Верховний Головнокомандувач дав доручення поінформувати представників місії ОБСЄ та, через СЦКК, представників Російської Федерації про порушення Мінських домовленостей з боку проросійських бойовиків. Нині сили АТО проводять заходи, спрямовані на врегулювання обстановки", - йдеться у повідомленні.

  Зазначається, що загострення ситуації пов'язують з провокацією стосовно співробітників спостережної місії ОБСЕ, які працюють у Донецьку, під час якої було знищено 4 автомобілі місії. У такий спосіб терористи намагаються залякати представників міжнародної організації, чинять тиск на спостерігачів, заважаючи їм об'єктивно подавати інформацію про стан справ у регіоні.

  "За оперативною інформацією, на території, що знаходиться під контролем бойовиків, нині перебуває заступник командувача Сухопутними військами Російської Федерації генерал-полковник Олександр Ленцов, діяльність якого пов'язують з координацією дій бойовиків", - зазначають у Генштабі. 

  Нагадаємо, впродовж доби терористи 127 разів відкривали вогонь з "Градів" та мінометів по позиціях АТО.

  Попередній матеріал
  З початку березня бойовики 135 разів застосовували "Гради" - генерал СЦКК
  Наступний матеріал
  Сили АТО відбили потужну атаку біля Старогнатівки та захопили ключові висоти