mil.gov.ua

Пораненим бійцям передали "Реабілакт", розроблений українськими вченими

  У Київському національному торгово-економічному університеті відбулася передача унікального харчового продукту "Реабілакт" для поранених, які перебувають на лікуванні у військових шпиталях Збройних Сил України.


  Про це повідомляє Міністерство оборони України.

  Як повідомляється, продукт ентерального харчування "Реабілакт" характеризується високою енергетичною цінністю, вмістом білкової складової, незамінних амінокислот, вітамінів і мінеральних елементів.

  Унікальність продукту полягає в першу чергу в тому, що він є національним досягненням. Його розробили молоді науковці КНТЕУ — доцент Юлія Мотузка, аспіранти Дмитро Антушко, Юлія Міклашевська.

  "Медичні заклади України користуються подібними продуктами, але вони завезені з інших країн і мають значну різницю в ціні", — розповів доцент кафедри військової хірургії Української військової медичної академії Міністерства оборони України, діючий хірург військового шпиталю Сергій Асланян.

  "Український препарат стабілізує, а в подальшому покращує загальні показники організму бійця. Препарат може прийматися як продукт харчування, так і вводитися в судини. Варто зауважити, що важкопоранені бійці отримують цей продукт шляхом введення в організм його через крапельницю", - додав він.
  Попередній матеріал
  Путін і Меркель поговорили про Україну
  Наступний матеріал
  Терористи й окупаційні війська нарощують інтенсивність обстрілів позицій сил АТО - Тимчук