Понад 6 тонн провіанту передали вінничани бійцям на Схід України

  Понад 6 тонн провіанту, літній одяг, воду, взуття та засоби гігієни передали вінничани бійцям, які нині перебувають на Сході країни.

  Окрім того, повезуть ліки з міста-побратима Бірмінгема, нещодавно небайдужі британці передали медичну   допомогу для українських військових. Традиційно місцеві дітлахи намалювали бійцям патріотичні листівки та зробили власноруч обереги. Повезуть допомогу, закуплену на пожертви вінничан, місцеві волонтери. Вже сьогодні вантаж має прибути до місця призначення.

  Як ми уже повідомляли раніше, волонтери з Німеччини передали прикарпатським активістам реанімобіль для бійців АТО. Збирали гроші на нього також українці з Чикаго, Лондона та, власне, франківці. Крім авто небайдужі передали також медикаменти та перев'язувальні матеріали. Загальна вартість допомоги складає майже 7 тисяч євро.

  Нагадаємо, львівські волонтери передали для бійців АТО безпілотник. Пристрій може розвивати швидкість до 110 кілометрів за годину. Без підзарядки літає понад годину. Здатен фіксувати зображення на відстані майже двадцяти кілометрів.

  Попередній матеріал
  До Черкас повернулися 75 бійців із Сходу України
  Наступний матеріал
  Щонайменше два дні не працюватиме Генеральне консульство України в Ростові-на-Дону